Bu İçeriğin Okunma Sayısı: 7649
Bayramlaşma Programımız yapıldı.
Cuma, 18 Ekim 2013 19:14

DELİKTAŞ HACIİBRAHİM KÖYÜ DERNEĞİ BAYRAMDA, BEYKOZ'da BİR ARAYA GELDİ

kurban-bayrami-2013016

Derneğimizin düzenlemiş olduğu bayramlaşma programı Beykoz Belediyesi Düğün salonunda yapıldı.

Şems İlahi ve Tasavvuf Grubunun seslendirdiği Tasavvuf Musikisi ve semazen eşliğinde yapılan bayramlaşma proğramı halkımızın güzel bir ortamda buluşmasına, bayramlaşmasına ve kaynaşmasına vesile oldu.
kurban-bayrami-2013012
Programa siyasilerin yanında sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Deliktaş-Hacıibrahim Köylerimizin halkları katıldı.

Beykoz Belediye Başkan yardımcıları Metin Torun ve Nevin Çalışkan, Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu ve Yusuf Koç, AK parti İlçe başkanı Adem Sefer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Akparti İlçe Kadın Kolları başkanı Sevim Gülşen, başkan yardımcısı Hülya Elmas, AK parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Belediye Başkan Danışmanı İsa Sucuoğlu,
Karlıtepe Dernek Başkanı Musa Aydın, Çiftehavuzlar Camii Dernek Başkanı Selamettin Keklik protokol misafirlerimiz oldular. Programa katılamayan MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar da telgraf gönderdi.
kurban-bayrami-2013011
Program Şems İlahi Grubunun ilahileriyle başladı. Ardından dernek başkanı Cemalettin Şahin konuşmak için kürsüye geldi.
kurban-bayrami-2013013

“ Değerli hemşerilerimiz, değerli misafirler ve sevgili gençler hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Hepiniz bayramlaşma etkinliğimize hoş geldiniz. Bayramınız mübarek olsun. 14 yıldır hiç aksatmadan düzenlemiş olduğumuz kurban bayramı etkinliğimizde sizlerle birlikteyiz. Geçen yıl aramızda olup ta şu an aramızda olmayan ve ahirete intikal eden hemşerilerimize Allah’tan rahmet diliyor, hepsine saygıyla ve dualarla anıyoruz.  Bayramlar hepinizin bildiği gibi dargınlıkların bittiği sevgi ve güzelliklerin paylaşıldığı mübarek günlerdir. Bizlerde sevgi ve güzellikleri umarım hep birlikte paylaşmışızdır. Kesilen kurbanlarımızı rabbim kabul etsin.

Değerli hemşerilerim ve kıymetli misafirler; memleketimizde de güzel gelişmeler oldu biliyorsunuz Kastamonu ilimize de havalimanı yapıldı. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından  resmi açılışı temmuz ayı içerisinde gerçekleştirildi. Memeleketimize ve Ülkemize bu hizmeti kazandıran başta sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, valimize ve emeği geçen tüm devlet büyüklerimize teşekkür ediyoruz. Değerli hemşerilerim yazın köyümüzde gerçekleştirdiğimiz köy etkinliğimize katılım yoğundu, ilgi ve alakasını kesmeyen tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Sizleri her zaman yanımızda görmek istiyoruz. Sözlerimi bitirirken burayı bize tahsis eden değerli başkanımız Yücel Çelikbilek’e de teşekkür ediyoruz.

Bayramınızı bir kez daha kutluyor, nice bayramlar diliyor hepinizi saygı ile selamlıyorum. “
kurban-bayrami-2013014
Daha sonra Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu söz alarak; İnebolu'nun Kurtuluş Savaşında çok büyük fedakârlıklar yaptığını ama bugün layık olduğu hizmeti göremediğini söyledi. Üç asır boyunca bir çok cumhurbaşkanı, başbakanlar ve hükümetler
eskitmesine rağmen bir türlü bitirilemeyen İnebolu limanının AK parti tarafından bitirildiğini ifade etti. İnebolu'ya hayırlı olmasını diledi.
kurban-bayrami-2013018
AK parti İlçe Başkanı Adem Sefer de kısa bir konuşma yaparak; aslında Ardahanlı olduğunu ama Kastamonuluları çok iyi tanıdığını, Kastamonu insanları tarafından çok iyi karşılandığını dile getirdi. Programa belediye başkan y Yücel Çelikbik’e ile katılacağını ama İstanbul Valisinin Beykoz'a gelmesi münasebetiyle programa gelemediğini ifade ederek selamlarını iletti.
kurban-bayrami-2013014
Program Şems Tasavvuf Grubunun semazen eşliğinde seslendirdiği birbirinden güzel ilahilerle tamamlandı. Programda misafirlere kurban etli pilav, ayran ikram edildi.

 

 
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....

Davulcu Rıza Tekeş
izlemek için tıklayın


Sizden Gelen Videoları
Bu Alanda Yayınlamaya
Devam Ediyoruz. Yayınlanmasını
İstediğiniz Video Var ise Bize Videonun
Adresi ile Birlikta Mail Atın..
Bu Ay Seçilen Video
Anonim
Bir Video... Mail atmak için bu bağlantıya
Tıklayınız...

Onursal Başkan'ın Mesajı
Onursal Başkan Mehmet Temel {rokbox title=|Mehmet Temel Özgeçmiş|| text=|H...
Başkan İle İletişime Geç
E-Posta: baskan@deliktas.org, baskan@haciibrahim.org Direkt Mesaj Gönder Başkan Te...

Köyümüzden Popüler Haberler

Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehir
Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehi...
Kültür Aşı İnebolu'da
Geçtimiz Ramazan Ayında Atv...

Dernekten Popüler Haberler

Piknik Fotografları Eklendi
06 06 2010 Tarihinde Düzenle...
Duyuru!
Arnautköyde oturan, kuşköy...