Bu İçeriğin Okunma Sayısı: 6282
Piknik Şenliği Coşkusu
Çarşamba, 11 Mayıs 2016 12:42

PİKNİK ŞENLİĞİNDE BULUŞTUK

Derneğimizin düzenlediği  piknik şenliği Beykoz Paşamandra Köyü Selim’in yeri piknik alanında 8 mayıs Pazar günü gerçekleşti. Sabah 08:00 de başlayan etkinlik gün boyu devam etti.

Açılışta bir konuşma yapan dernek başkanımız Metin Temel, hep birlikte bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hemşehrilerimiz bize destek olsunlar, bizde sosyal etkinliklerimiz artıralım dedi. Yönetimde bulundukları sürede yapmak istedikleri işler olduğunu, bunların başında Beykoz’daki dernek merkezinin tadilatı ile Deliktaş köyündeki eski cami yanının bayan wc leri ile abdesthane bölümlerinin tadilatı olduğunu söyledi.

 

alt

 

Ayrıca Eğrioğlu mahallesinin camisinin yıkılmak üzere olduğunu, caminin yeniden yapılmasına öncülük edeceklerini söyledi.

Başkan Metin Temel katılımcılara teşekkür ederek 9 Temmuz cumartesi günü Deliktaş eski cami yanı etkinliği düzenleneceğini, tüm üyeleri bu etkinliğe davet ettiğini söyledi.

Yoğun katılımın olduğu piknikte, Kemaneci Cemal ve ekibi katılanları çaldıkları müziklerle eğlendirdi.

alt

Çuval yarışı, halat yarışı, mendil kapmaca, yumurta yarışı gibi eğlenceli oyunların da oynandığı piknik şölenin de, oyunlarda 1. Olanlara dernek başkanımız Metin Temel günün anısına birer madalya verdi.

Piknik etkinliğimize Beykoz Belediye başkan yardımcıları; Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk. Beykoz belediyesi başkan danışmanı İsa Sucuoğlu. Ak parti Beykoz teşkilat başkanı Mehmet Temel, Kasder Yönetim kurulu üyesi Mustafa Köse, Kastamonu Platformu üyeleri; Metin Çepni, İhsan Çalık. Meclis üyeleri; Yılmaz Özdemir, Engin Yıldız. İşadamı hemşehrilerimiz; Osman Arslan ve Hakan Ersöz. İstamonu gazetesi sahibi ve genel yayın yönetmeni Hüseyin Karadeniz de  şenliğimize katılarak bizleri onurlandırdılar. Şenlikte bir konuşma yapan hemşehrimiz Beykoz belediye başkan yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, birlik ve beraberlik mesajları verirken bir sonraki piknik şenliğinde piknik alanını kendisinin ücretsiz olarak derneğimize tahsis edeceğini söyledi.

alt

Programın sonunda piknik şenliğimize sponsor olan işadamları Hakan Ersöz, Osman Arslan ve Kastamonu Platformu üyeleri adına Yılmaz Özdemir’e birer plaket verildi.

Etkinliğimizde bizimle olan tüm üyelerimize, hemşehrilerimize, ve etkinliğimize maddi destek veren sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz.

alt


alt

Daha fazla fotografa galerimizden ulaşabilirsiniz

 

 
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....

Davulcu Rıza Tekeş
izlemek için tıklayın


Sizden Gelen Videoları
Bu Alanda Yayınlamaya
Devam Ediyoruz. Yayınlanmasını
İstediğiniz Video Var ise Bize Videonun
Adresi ile Birlikta Mail Atın..
Bu Ay Seçilen Video
Anonim
Bir Video... Mail atmak için bu bağlantıya
Tıklayınız...

Onursal Başkan'ın Mesajı
Onursal Başkan Mehmet Temel {rokbox title=|Mehmet Temel Özgeçmiş|| text=|H...
Başkan İle İletişime Geç
E-Posta: baskan@deliktas.org, baskan@haciibrahim.org Direkt Mesaj Gönder Başkan Te...

Köyümüzden Popüler Haberler

Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehir
Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehi...
Kültür Aşı İnebolu'da
Geçtimiz Ramazan Ayında Atv...

Dernekten Popüler Haberler

Piknik Fotografları Eklendi
06 06 2010 Tarihinde Düzenle...
Duyuru!
Arnautköyde oturan, kuşköy...

Rastgele Haberler

Eski Cami Yanı Etkinliği Yapıldı
ESKİ CAMİ YANI ETKİNLİĞ...