Bu İçeriğin Okunma Sayısı: 5749
GÖNÜL SOFRAMIZ
Metin Temel (Yazar) tarafından yazıldı.   
Cumartesi, 11 Haziran 2016 11:31

GÖNÜL SOFRAMIZ

Değerli hemşehrilerim,

Mübarek Ramazan ayına girdik ve nerdeyse 1 haftayı  geride bıraktık,artık  vücudumuzda ruhumuzda  ramazan’a uyum sağladı.

Bütün üyelerimizin ve hemşehrilerimizin Ramazan ayı mübarek olsun,tutmuş olduğunuz oruçlarınız ve yapmış olduğunuz ibadetleriniz  kabul olsun.

Sevgili  hemşehrilerim,

Derneğimizin yeni yönetiminin seçilmesinin ardından ben ve arkadaşlarım, hızlı bir  çalışma temposu içine girdik.Yapılacak işleri hızlı bir şekilde ele aldık.Sık aralıklarla ve uzun süren toplantılar yaptık.Öncelikle kaynaşmayı ve birlik olmayı yeniden tesis etmek adına piknik organizasyonu tertipledik.Beykoz  Paşamanrda Selim ‘in yeri piknik alanındaki etkinliğimize çok sayıda üyemiz  ve hemşehrimiz katıldı.Ayrıca İstanbul da faaliyet gösteren siyasi patilerin temsilcileri,hemşehri derneklerimiz ve iş dünyasından tanınmış iş adamlarımız katılarak bizleri onurlandırdılar.Etkinliğimiz çok beğenildi,olumlu tepkiler aldık.Şimdiden bir sonraki yıl yapacağımız piknik etkinliğimizin yerini de hemşehrimiz Beykoz belediye başkan yardımcısı Muhahrrem  Kaşıtoğlu derneğimize tahsis edeceğini sponsorumuz olacaklarını söylediler.Kendilerine  bir kez daha buradan teşekkür ediyoruz.

Bu yılki eski cami yanı etkinlik tarihimizi 9 temmuz olarak belirlemiştik.Etkinlik öncesi,etkinlik alanındaki  bazı bölümlerinin tadilatlarının yapılması gerekiyordu,bunları hızlı bir şekilde ele aldık.Deliktaş muhtarı ile koordineli olarak tadilatlara başladık,bayram öncesi bütün işlerimiz tamamlanmış olacak.

Gene İstanbul daki dernek merkezimiz ve dernek lokalimizi  tadilata aldık,yeni yüzü ile lokalimizde bayram öncesi  hazır olacak.

Beykoz belediyesinin öncülüğünde üyelerimize Konya Mevlana turu düzenledik.45 kişilik üye grubumuz Konya ve Mevlana’yı ziyaret ettiler,tarihi ve turistik yerlerini gezerken yöresel yemeklerden de tatma imkanı buldular.

Son olarak üyelerimiz ile Beykoz daki dernek lokalimizde kahvaltılı istişare toplantısı düzenledik.İleriye dönük plan ve projelerimizden bahsettik,üyelerimizin görüşlerini aldık.

İstişare toplantılarımız bundan sonrada devam edecek.Yazımın başlığında da belirttiğim gibi gönüldaşlarımız ile  her zaman bir araya gelmeyi ve bir arada olmayı arzu ediyoruz.

9 Temmuzda köydeki etkinliğimize tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz.

Yazımı burada noktalarken üyelerimizin ve tüm dostların ramazan ayını ve sonrasındaki ramazan bayramını  tebrik ediyor,nice ramazanlar ve nice bayramlar diliyorum.

Metin Temel

Dernek Yön.Kur.Başkanı.

 
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....

Davulcu Rıza Tekeş
izlemek için tıklayın


Sizden Gelen Videoları
Bu Alanda Yayınlamaya
Devam Ediyoruz. Yayınlanmasını
İstediğiniz Video Var ise Bize Videonun
Adresi ile Birlikta Mail Atın..
Bu Ay Seçilen Video
Anonim
Bir Video... Mail atmak için bu bağlantıya
Tıklayınız...

Onursal Başkan'ın Mesajı
Onursal Başkan Mehmet Temel {rokbox title=|Mehmet Temel Özgeçmiş|| text=|H...
Başkan İle İletişime Geç
E-Posta: baskan@deliktas.org, baskan@haciibrahim.org Direkt Mesaj Gönder Başkan Te...

Köyümüzden Popüler Haberler

Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehir
Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehi...
Kültür Aşı İnebolu'da
Geçtimiz Ramazan Ayında Atv...

Dernekten Popüler Haberler

Duyuru!
Arnautköyde oturan, kuşköy...
Müzik Kutusu
Müzik Kutusu Aç...

Rastgele Haberler

2013 Köy Etkinliği - Video -
Her yıl geleneksel ol...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ BAYRAMI
15 Temmuz Demokrasi Ba...